Музей Гуггенхайма дозволить подорожувати у космосі

Музей Гуггенхайма (Нью-Йорк, США) презентував власну інноваційну інтернет-платформу Åzone (А). Вона повинна надати відвідувачам закладу низку онлайн-послуг – від віртуальних виставок до можливості організації космічних подорожей.

 

Логотип Åzone

 

Для розвитку проекту кожен охочий повинен інвестувати в нього спеціальну інтернет-валюту – каїни. Кожен, хто зареєструється на офіційному сайті Åzone, може одразу зробити стартовий вклад в платформу в розмірі 10000 каїнів.

 

7 листопада в приміщенні Музею Гуггенхайма відбудеться обговорення Åzone на окремому симпозіумі. Нині музей також готує на базі платформи першу онлайн-виставку. В найсміливіших планах авторів ініціативи – інвестиції в розвиток штучного інтелекту та навіть космічних подорожей.

 

«Я бачу музей як машину для осмислення історії. Музеї повинні експериментувати з новими форматами для того, аби формувати наше майбутнє», – переконаний Трой Конрад Терьєн, куратор архітектурних та діджитал-ініціатив Музею Гуггенхайма.

 

Це вже не перший масштабний проект Музею Гуггенхайма у віртуальній сфері. На початку жовтня заклад оцифрував і виклав в онлайн твори зі своєї колекції.

 

Джерело: theartnewspaper.com

 

Ілюстрація: twitter.com