Музей історичних коштовностей України ліквідують?

Адміністрація Національного музею історії України проллє світло на стан справ із Музеєм історичних коштовностей України та розповість про його реструктуризацію. Це відбудеться 10 листопада о 13:30 на прес-конференції в прес-центрі УНІАН (м. Київ; вул. Хрещатик, 4).

 

Музей історичних коштовностей України. Фото: miku.org.ua

 

Національний музей історії України після зміни керівництва на початку 2015 р. розпочав рух у напрямку модернізації своєї діяльності, оптимізації виробничого процесу та зміни застарілих моделей роботи. У зв’язку з цим було прийнято рішення про зміну структури установи. Запропонована структура після детального вивчення була затверджена Міністерством культури України. «У зв’язку з появою численних звернень та безпідставних заяв про “ліквідацію” філіалу НМІУ, – Музею історичних коштовностей України, – адміністрація Національного музею історії України прагне внести ясність щодо цього питання та розставити усі крапки над “і”», – повідомляють представники НМІУ.

 

Спікерами на прес-конференції стануть генеральний директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська, вчений секретар Олена Оногда. Серед спікерів також очікуються голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, український історик Кирило Галушко, заступник директора з наукової та культурно-просвітницької діяльності національного музею архітектури та побуту України Ігор Паньків