Музей Освенціма заборонив Pokemon GO

Представники Музею Освенціма (Польща) попросили розробників мобільної гри Pokemon GO видалити заклад зі списку її локацій. За їхніми словами, лови покемонів, до яких вдавалися відвідувачі останніми днями – неповага до пам’яті про жертв концтабору.

 

 

«Ми вважаємо таку активність неприйнятною. Тут постраждали сотні, тисячі людей різних національностей: євреї, поляки, румуни, росіяни. Ми хочемо звернути увагу розробників гри на пам’ять про жертв найбільшого концентраційного табору нацистів часів Другої світової війни», – йдеться в заяві музею.

 

Концтабір Освенцім (Аушвіц) був створений у 1940-х роках за наказом Гітлера для утримання військовополонених Третього рейху. До звільнення табору радянськими військами у 1945-му тут загинули близько мільйона євреїв і 100000 представників інших націй.

 

Мобільна гра Pokemon GO вийшла у світ на початку липня і стала справжньою інтернет-сенсацією. Гравці мандрують реальними місцями в реальному часі, ловлять вигаданих персонажів-покемонів, колекціонують та вирощують їх, а також вступають у битви з іншими тренерами.

 

Джерело: artdaily.com