"Музей-Революція": Фільм про мистецтво Майдану

Сьогодні, 6 жовтня, о 18.30 в галереї Артсвіт (м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4-а) відбудеться спеціальний показ фільму Наталії Бабінцевої "Музей-Революція". Документальну стрічку презентуватимуть художник Микита Шаленний, який став одним з героїв фільму та продюсер Анатолій Голубовський (скайп-конференція). Показ супроводжуватиметься концертом Piano Extremist, відомого своєю грою на фортепіано під час Революції Гідності.

 

 

Фільм Наталії Бабінцевої – це фіксація та рефлексія над естетичним боком революції, мистецтвом Майдану. Режисерка інтерв’ює українських художників, які діляться своїми поглядами та надіями, але також і схоплює особливу народну ритміку революції, часто неусвідомлене звернення до мистецьких форм інсталяції та перформансу.

 

"Те, що робить ці події індивідуальними, що їх розфарбовує, про це, власне, наше кіно. Моменти індивідуальних проявів, національного, яке відбивається в перформансах – це чомусь вислизнуло з уваги людей, які туди приходили. Тому що, коли люди ганяються за історією, за подіями, вони, насправді, пробігають повз чогось більш важливого", – коментує стрічку режисерка фільму Наталія Бабінцева в інтерв’ю "Радіо Свобода".

 

Тривалість 73 хв. Фільм 2015 року.

Вхід вільний.