Музей скульптури готує Жіночий проект

13 лютого у філії Київського національного музею російського мистецтва – Музеї скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва (більш відомому як Шоколадний будинок) розпочнеться Жіночий арт-проект.

 

Ніна Мурашкіна. «Сакалка та сльози». Тут і далі – роботи з проекту

 

Інтернет-видання In-Art, яке виступило співорганізатором даного проекту, зібрало видатних жінок-художників, скульпторів, графіків, модельєрів, дизайнерів та ювелірів з усієї України, щоб показати суспільству, яким бачать сучасний світ визнані в Україні та за кордоном професійні художниці.

 

Робота Ілони Сільваші

 

У Жіночому проекті візьмуть участь такі відомі художники, скульптори та графіки: Тетяна Малиновська, Ніна Мурашкіна, Ольга Селищева, Олеся Джураєва, Ольга Кравченко, Зінаїда Ліхачева, Оксана Левченя-Константиновська, Емма Тремба, Беата Корн, Марія Куликовська, Галина Григор’єва, Світлана Карунська, Олена Придувалова, Олена Рижих, Ганна Криволап, Ліна Кондес, Дарина Микитюк, Інна Хасилева, Поліна Веллер, Ліза Портнова, Тетяна Чорна, Оксана Радкевич, Ілона Сільваші, Валерія Трубіна, Катерина Бруєвич, Марина Скугарєва, Ксенія Гнилицька, Саша Чічкан. В рамках виставки буде презентовано спецпроекти Зінаїди Ліхачевої та Ліни Кондес. В якості спеціальних гостей запрошені такі відомі художники, як Руслан Тремба та Олег Тістол, а також фотохудожник VarrIng (Ігор Бабій).

 

Марина Скугарєва. «Guantanamera»

 

Окрім художньої виставки сучасного жіночого мистецтва проект включає в себе низку світських подій, що так чи інакше пов’язані з мистецтвом: вистава під назвою «Жіночі історії Ніни Мурашкіної» досі єдиного в Україні паперового театру від студії  Imagination Format; показ колекції Поліни Веллер, яку модельєр створила спільно з відомим художником Михайлом Деяком; показ ювелірних прикрас Тетяни Чорної, що матиме вигляд театралізованої вистави; показ авторських капелюшків від Анастасії  Подерв’янської, який стане частиною сцен з вистав «Святиня» за оповіданням О. Генрі та «Хто сильніший» за п’єсою Юхана Августа Стріндберґа, в якому актори театру «Маскам Рад» використовуватимуть капелюшки у якості елементів своїх сценічних костюмів.

 

Cвітлана Карунська. «Полички»

 

З метою підтримки заходів по збиранню коштів на реставрацію Шоколадного будинку 2 березня буде проведено концерт гурту Dakh Daughters, продюсером якого виступає засновник Гогольfest Владислав Троїцький.

 

Анастасія Подерв’янська. «Хризантеми» (2006)

 

Жіночий проект триватиме до 2 березня. Він стане першим з майбутньої низки «Шоколадних сезонів». «Шоколадні сезони» – новий масштабний проект, який організатори планують проводити декілька разів на рік у відомому у Києві та Україні Шоколадному будинку на вул. Шовковичній, 17/2.