На фотовиставці в Харкові подбають про зручні місця для селфі

ЄрміловЦентр представляє виставку фотографії «Акомодація». Це погляд на сучасні реалії швидко мінливого світу і роздуми про двояке відношення до необхідності змінюватися самому: «Це пристосуванство або адаптація?». Лейтмотивом виставки стала теза «Сучасне мистецтво як місце для селфі».

 


Андрій Золочевський, Аліса Золочевська. The history of story
Усі зображення надано організаторами

Процес акомодації (в будь-якому аспекті: біологічному, соціальному, естетичному, гендерному та ін.) цікавий для концептуального дослідження, оскільки може розумітися за допомогою двох слів, полярних в плані оцінковості пристосування і адаптації.З одного боку акомодація розглядається в негативному ключі, через опортунізм, надмірну прихильність соціальної норми, розчинення в громадській думці і нездатність стримуватись перед будь-якими зовнішнім обставинам. З іншого — позитивно сприймається як можливість використовувати нові зміни у якості основи для розвитку і моожливості бути спроможними до здорового аналізу і рефлексії.

 


Марина Чорна. Paint it, try

 

Простір мистецтва сьогодні також адаптувався: не стільки до нових технологій, скільки до людини, що ним володіє. Від процесу сприйняття арт-об'єктів ракурс змінився на осмислення «себе всередині / на тлі мистецтва», в якому художній твір служить глядачеві сприятливим фоном для самозакоханого споглядання.Тому біля кожного арт-об'єкту завчасно буде підготовлено найзручніше місце для селфі.Проекти відрізняються між собою не тільки тематично, а й технічно. Колажі, відео-арт, експерименти з плівковою фотографією, апропріація чужого зображення, зіткнення малюнка і фотографії — форми, знайдені учасниками як найбільш точні для роботи з темою виставки.

 


Тетяна Афанас'єва. #Городской_спам

 

Chekachkov Photo Academy — харківська академія фотографії, створена для навчання сучасних художників роботі з фотографією.

 

У виставці беруть участь студенти Романа П'ятковки і Ігоря Чекачкова.

 

Куратор проекту — Роман П 'ятковка.

 

Відкриття виставки  6 липня о 18.00.


ЄрміловЦентр 
м. Харків, Площа Свободи, 4 
(головний корпус ХНУ ім. В.Н.Каразіна, вхід зі сторони Клочківського узвозу)
Часи роботи: Вт‒Нд з 12:00 до 20:00