Книжковий Арсенал представить новинку серії Ukrainian Art Book

На VIІ Книжковому Арсеналі, який відбудеться 17-21 травня 2017 року, буде представлено новинку серії Ukrainian Art Book, покликаної популяризувати найкращі взірці перекладного та українського нон-фікшн. Цього разу на читачів чекає книжка Вілла Гомперца “What Are You Looking At?: 150 Years of Modern Art in the Blink of an Eye”, що виросла з його популярного комедійного моноспектаклю про історію мистецтва. 

 

Обкладинка книжки Вілла Гомперца “What Are You Looking At?: 150 Years of Modern Art in the Blink of an Eye”

Amazon UK

 

Видання — це своєрідна мандрівка історією мистецтва ХХ століття, розказана крізь десятки захопливих історій і з неповторною іронією. Свого часу Гомперц працював директором галереї Тейт, редактором департаменту мистецтва на BBC, а також його статті про мистецтво публікувалися в “Таймс” та “Ґардіан”.

 

Вілл Гомперц

Evening Standard

 

Минулого року в серії Ukrainian Art Book від видавництва ArtHuss були опубліковані бестселер Сари Торнтон “33 митці у трьох” (наразі готується перевидання), а також дослідження українського письменника Олександра Михеда “Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн”, що мали широкий розголос серед читачів.