На Одеській бієнале відбудеться «Битва за щастя»

В рамках IV Одеської бієнале сучасного мистецтва стартує виставка «Битва за Щастя». В ній покажуть твори українських художників Bondero і Berezhko в інноваційному стилі «сюрреалістичний нео-поп». Проект відкривається 28 серпня у галереї «NT-Art» (Лідерсовський бульвар, 5; офіс №166).

 

«Зелений чоловічок» (2015, полотно, олія)

 

Спецпроект «Битва за Щастя» представить глядачеві сплав класичного сюрреалізму і поп-арту. «Працюючи на кордонах різних течій, художники використовують методи обох напрямків для поширення створеної концепції. Експозиція піднімає актуальні проблеми сучасності - що таке особистість і як бути собою у світі вульгаризованих кліше, полегшених для вживання», – розповідають ініціатори виставки.

 

Останній день виставки – 15 вересня.

 

«New day New life» (2015, полотно, олія)

 

Вадим «Bondero» Бондаренко народився в 1967 р. у Баку. У 1986 році закінчив Бакинське художнє училище за спеціальністю «Живопис». Навчався в Московському художньому училищі ім. Строганова. У 2010 році написав роман «Іпостась» про художників Одеси, Києва і Москви.

 

Ірина Бережко закінчила Академію ім. Віллема де Коонінга у Роттердамі (Нідерланди). Працює і живе в Нідерландах та Україні. Бере участь у міжнародних фестивалях, групових виставках, також виступає в ролі куратора проектів.