На сході України буде «Все інакше»

«!все інакше?» – фестиваль театру, танцю та перформансу, що відбудеться 29-30 жовтня в Дніпропетровську. У ньому художники та групи з різних областей та країн розкриють тему життя під час війни.

 

 

Фестиваль вже відбувся в Івано-Франківську та Львові, а згодом пройде в Харкові. «Ми ставимо запитання: Що робить війна з людьми? Який вплив має війна на суспільство? Що відбувається в душі кожної окремої людини?» – повідомляють організатори.

 

Участь у «!все інакше?» візьмуть митці з Києва, Одеси, Полтави, Дніпропетровська, Херсона, Щецина (Польща). На фестивалі покажуть унікальні вистави, які не побачиш у жодному театрі. «ато: монолог військового психолога» заснована на інтерв’ю зі штатним психологом Міністерства оборони України, який працював у зоні АТО. У «Левіафані» зіграють ведучі телеканалу «ICTV». «Квиток в один бік» – вистава від форум-театру «Театр для діалогу» за участі переселенців із Криму та Донбасу, де глядач сам визначає, як розвиватиметься сюжет. Після вистав актори та глядачі зможуть поспілкуватися і поділитися думками.

 

Дізнатися інші подробиці  «!все інакше?» та завантажити детальну програму фестивалю можна на його офіційному сайті