На станціях київського метро відкрилася соціальна фотовиставка

У київському метрополітені відкрито першу в Україні міжнародну арт-виставку соціальної направленості «Закохані в життя».

 

Проходить вона у рамках інформаційної кампанії «Київ – європейський» за організації креативної команди «Elster Kreativagentur» та при підтримці Департаменту суспільних комунікацій КМДА і КП «Київський метрополітен».

 

За словами організаторів арт-проекту, арт-виставка «Закохані в життя» (англ. «MuseforYouth») покликана звернути увагу українців на вибір свого життєвого шляху та надихнути кожного шукати свою Музу і жити за покликом серця, як це роблять герої фотосвітлин.

 

Тут і далі ‒ міжнародний соціальний арт-проект «Закохані в життя». Фото: UBERlab

Усі зображення надано організаторами

 

Проект об’єднав навколо себе людей різних світоглядів та професій ‒ креативників, стилістів, фотографів, флористів, декораторів, митців, візажистів, кухарів, операторів, спортсменів. Їхня спільна мета – розказати Україні і світу про відомих на невідомих українців, що вже знайшли свій життєвий шлях і слідують за своєю Музою. Ця Муза допомагає їм жити, творити, розривати шаблони, ігнорувати суспільні стереотипи, стирати кордони та вікові бар’єри. 

 

Фото: UBERlab

Фото: UBERlab

 

За словами засновниці та куратоки арт-проекту, директора «Elster Kreativagentur» Олександри Сорокіної (Aleksandra Sorokina), концепція проекту проста:

 

«Доки ти розвивається, вивчаєш щось нове, дотримуєшся здорового егоїзму, йдеш до своєї мети та здійснюєш свою мрію – ти щасливий. Ми шукали таких українців на вулицях столиці, у соцмережах, серед друзів та знайомих. І не очікували, що проект набере міжнародну популярність, що до нас на фотосесію приїдуть українці з різних країн світу, а міжнародна преса зацікавиться проектом та стане анонсувати його на сторінках своїх видань (проектом зацікавилися іноземні ЗМІ – італійський VOGUE, україномовний журнал Німеччини Gelblau).

 

У кожного героя фотосвітлини своя історія та власний шлях. Хтось слідує за своєю Музою тут, в Україні, а хтось освоює нові континенти – як, наприклад, учасниця проекту Тамара Семенюк, що приїхала з Австралії. Але усіх учасників об’єднує одне – вони розуміють європейські цінності як можливість відчувати себе вільними і здатними на вчинки заради своєї мрії. Незважаючи на вік, стать, кількість грошей у гаманці, громадянство – усі вони українці світу, що бажають жити, творити та отримувати задоволення від життя».

 

Фото: UBERlab

 

«Проект готували довго, і нічого не очікували натомість. Проте, коли ти доводиш свої починання до логічного завершення тебе, і виставку вже відкрито, неочікувано тебе охоплює океан любові та натхнення простих перехожих в метро, які захоплено вдивляються в картини та дякують тобі», – поділилась власним натхненням Олександра під час офіційного відкриття виставки.

 

Самі учасники арт-виставки, які завітали на відкриття, переконані: «Неважливо скільки тобі років, скільки перемог чи поразок за плечима. У будь-який час ти можеш віднайти свою власну Музу, сміливість змінюватись, змінювати на краще свою країну та світ навколо себе. Герої виставки сподіваються, що їхні життєві історії надихнуть українців на ці зміни».

 

Фото: UBERlab

 

Арт-проект-натхнення «Закохані в життя» триватиме протягом двох місяців на станціях метрополітену: «Театральна», «Печерська», «Політехнічний інститут», «Поштова площа», «Арсенальна», «Золоті ворота».

 

Кожен українець може стати частиною арт-проекту «Закохані в життя» та опублікувати свою власну історію пошуку та натхнення на сторінці офіційної групи проекту у соціальній мережі Facebook під хештегом #muse4youth. 

 

Детальніше