На Тиціана могла впасти стеля?

Виставку робіт Тиціана в Празі довелося перенести. Причиною цього став поганий стан стелі в приміщенні, до повинна відбуватися подія.

 

Проект «Titian Vanitas: Поет образу та тінь краси» ініціювала культурна організація «Art For Public». Про проблеми із приміщенням у Празькому замку її представники дізналися в останній момент. «Ми вирішили перенести відкриття, оскільки не впевнені, що замок буде готовий», – розповідає президент «Art For Public» Моніка Баріен. – «Зі свого боку ми зробили все, включно з транспортними дозволами та паперами від міністра культури Італії».

 

Тиціан. «Жінка із дзеркалом» (1512-1515)

 

Празький замок збудували у 1583 році на замовлення імператора Рудольфа ІІ. Після Другої світової війни фортецю перетворили на чехословацьку гімназію, а в 1990-х вона стала майданчиком для концертів і виставок.

 

Празький замок

 

Поки організація готує виставку Ель Греко в Італії, яка розпочнеться 24 жовтня. Що ж до «Titian Vanitas», то виставка розпочнеться на шість тижнів пізніше призначеного строку, – 12 листопада, – і протриває до 20 березня наступного року. У ній можна буде побачити 50 творів Тиціана та його послідовників включно із тими, які раніше не експонувалися.

 

Джерело: theartnewspaper.com