Nebo Art Gallery покаже роботи львівського графіка Олега Денисенка

24 травня о 19.00 Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персонального проекту львівського художника Олега Денисенка «Відчуття». На події буде презентовано антологію «Галерея чуття. Частина IІІ» – арт-видання, що поєднує українську публіцистику ХХ століття з графічними роботами художника.

 

Зображення надане організаторами

 

Всі теми, яких Олег Денисенко торкається у своїй творчості, є вічними, а отже – сучасними. У центрі – завжди людина зі своїми відчуттями та питаннями, незмінними протягом багатьох століть. Художник спирається на класичне культурне надбання та водночас намагається максимально зберегти традицію, інтерпретуючи архетипні сюжети. Саме тому його «мова графіки» сповнена знаків і символів, у розшифровці яких кожен глядач має відчути і побачити щось індивідуальне, склавши власну історію.

 

«Графічний відбиток на папері набуває певного стану і атмосфери, якої надзвичайно важко досягнути іншими техніками. А сам процес гравірування, перетворюється на медитативні ментальні подорожі. Союз міцної ідеї і досконалого виконання для мене і є справжнім мистецтвом. А форма – це справа смаку і естетичного виховання. Якщо говорити про певну класифікацію жанру, у якому я працюю, його може окреслити термін – історичний сюрреалізм, або “Нова Старовина”», – розповідає художник.

 

Проект триватиме до 19 червня включно.

 

Вхід вільний.

 

 

Про художника:

 

Олег Денисенко народився у 1961 році. Закінчив Українську академію друкарства (м. Львів), за спеціальністю графіка. З 2009 року обраний дійсним членом академічного сенату Римської міжнародної академії сучасного мистецтва. Персональні проекти відбулись у домі-музеї Альбрехта Дюрера (Нюренберг, Німеччина); в Українському Інституті Америки (Нью-Йорк, США); у галереї Susekullen (Олостром, Швеція); у Музеї друкарства (Меппел, Нідерланди); у Національній академії мистецтв України (м. Київ). Роботи знаходяться у публічних та приватних колекціях Європи, Америки та Азії. Живе та працює у Львові.