Nebo Art Gallery представить графічну серію про українські міста

30 листопада о 19.00 у Nebo Art Gallery (вул. Драгомирова, 14) пройде презентація творчого проекту Софії Рунової «Міста» за грантом Президента України. Проект буде представлено у партнерстві з Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури. Експозицію складе серія графічних робіт, виконаних у техніці офорту.

 

Усі зображення надано організаторами

 

Проект присвячено містам різних регіонів України, багатим на історичні та культурні події, таким як: Київ, Чернігів, Львів, Косів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Харків,  Запоріжжя, Дніпро. Кожному з них відведено окрему роботу, що містить знакові лінійні ритми з картографії, на які накладено більш детально промальовані елементи архітектури, а також відображає настрій та індивідуальний характер міста, створюючи багатогранні аркуші з символічним та образним наповненням.

 

 

«Місто стає нагромадження культурних, економічних та соціальних показників регіону. Зазвичай, саме у містах народжуються передові ідеї та виникають революційні настрої. Сьогодні актуальне питання взаєморозуміння між мешканцями різних областей України, а художник за допомогою візуального ряду має можливість підштовхнути людей до взаємної поваги та дбайливого ставлення до розмаїтої культури. Для мене робота над проектом стала початком масштабного творчого дослідження міст України», – розповідає художниця Софія Рунова.

 

Проект «Міста» триватиме до 12 грудня включно.