Німецький художник запрошує дослідити міфи українських міст

Триває набір на мистецький проект «Міфологема міста», що відбудеться в рамках програми міжміських взаємодій «Метамісто». Куратором є художник із Німеччини Ігор Зайдель.

 

Ігор Зайдель

 

«Міфологема міста» заохочує місцевих та немісцевих митців до творчого осмислення українських міст. Проект передбачає чотири арт-тури (Слов’янськ – Краматорськ, Кременчук, Нетішин – Острог, Славутич), що відбудуться у вересні у рамках програми «Код Міста». Для кожного туру формуватиметься команда від 10 до 20 учасників. Для немісцевих учасників, які займатимуться безпосереднім втіленням, забезпечується проживання, харчування і проїзд.

 

Для участі в проекті необхідно надіслати коротку біографію, портфоліо та референси на свої роботи на електронну адресу: info@kodmista.com.ua із позначкою «Міфологема» у темі листа до 27 липня. Також потрібно вказати, які міста мають для вас пріоритет, адже участь можлива як в одному, так і в кількох турах.

 

Куратор проекту Ігор Зайдель спеціалізується на партисипативних проектах в Південній та Східній Європі. Стиль Зайделя – досліджувати міфи міста, деконструювати їх та трансформувати у символічні ребуси, стимулюючи індивідуальний та колективний діалог.

 

Джерело: biggggidea.com