«Норвегія»: нова подорожня виставка Ольги Петрової

11 лютого о 18:00 в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ; вул. Терещенківська, 15) відбудеться відкриття експозиції «Норвегія». Цей живописний цикл – художній звіт про нещодавню подорож Ольги Петрової на батьківщину Ібсена, Гріга та Мунка.

 

В «Норвегії» художниця намагалася відобразити атмосферу Першотворіння та нероздільного царювання Природи, яка панує на цій землі. У нові картини Петрової закладені три архетипи Норвегії: Вода, Твердь та Небо.

 

«Норвегія» стане продовженням подорожнього арт-проекту Ольги Петрової. Раніше в своїх творах мисткиня переносила глядачів до Іспанії (2003), Японії (2005), країн Сходу (2007) та Франції (2009). Виставки також представлялися в Музеї Ханенків.

 

Ольга Петрова – художниця, мистецтвознавець, доктор філософії, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», академік Академії гуманітарних наук (Санкт-Петербург). З 1986 року – член Національної спілки художників України. Живе та працює у Києві. Роботи Ольги Петрової були представлені на персональних та групових виставках в Україні, Японії, Австрії, Німеччині, Індії, Болгарії, США, Норвегії, Великобританії.

 

«Норвегія» Ольги Петрової виставлятиметься в Музеї Ханенків до 7 березня. Експозиція відбувається за сприяння посольства Королівства Норвегія в Україні.