Норвезькі та естонські танцюристи привезуть до Києва «Вовків»

Норвезько-естонський танцювальний дует «Roosna&Flak» представить у Києві виставу «The Wolf Project». У танцювальній формі проект дасть відповідь на запитання: «Хто сильніший: людина чи влада?».

 

Фрагмент із вистави. Фото тут і далі: ufest.in.ua

 

«The Wolf Project» розповідає історію учасниці «Roosna&Flak» Кюллі Роосна, бабусю якої в 1949 році депортували до Сибіру разом з тисячами естонців, угорців, румунів і представників інших народів. «Чи може індивідуальність протистояти абсолютній владі, не руйнуючи себе і владу в цьому протистоянні? Чого варте життя і прагнення окремих людей на шляху до великої, здавалося б, мети? Танець і взаємодія танцюристів демонструють, як розгортаються відносини в репресивному режимі: з одного боку – безапеляційний контроль, з іншого – намагання не підкорятися і зламати систему», – розповідають про виставу її організатори.

 

Показ «The Wolf Project» влаштовує Міжнародний фестиваль сучасного танцювального театру «Zelyonka-Fest». Вистава стане першою імпрезою від фестивалю, що відбудеться поза його програмою.

 

Кеннет Флак і Кюллі Роосна

 

Кеннет Флак (Норвегія) і Кюллі Роосна (Естонія) – учасники багатьох європейських фестивалів. Танцюристи і хореографи почали співпрацю в 2008 році. У своїх роботах вони досліджували найширший спектр різноманітних тем, включаючи стародавню міфологію вікінгів, сучасну інтернет-культуру і тоталітарні режими.

 

«The Wolf Project» покажуть 30 листопада о 19:00 у Київському молодому театрі (вул. Прорізна, 17).