Нова виставка пропонує "зануритися" у світ кераміки та гутного скла

14 грудня о 19.00 у столичному арт-просторі "ЦеГлинаАрт" відбудеться відкриття проекту Беати Корн та Віктора Мельничука "Занурення"

 

На проекті буде представлено арт-об'єкти з гутного скла та кераміки, які автори створювали впродовж року. Роботи зі світодіодною підсвіткою мають чудернацькі форми різноманітних створінь підводного царства.

 

Тут і далі – деякі твори з майбутньої виставки

 

"Занурення у підводний світ створює відчуття ізоляції та спокою. Час стигне, перед очима відкриваються нові невидимі фрагменти. Відбувається синхронне занурення у далекі глибини власного внутрішнього світу та простору, де під нашими ногами зникає звичний надійний грунт. Відкривається нова пульсація форм та змістів", – розповідає про проект Віктор Мельничук.

 

За словами засновника Sky Art Foundation Дмитра Палієнка, авторам вдалося створити арт-об'єкти, що зацікавлять не тільки мистецтвознавців та поціновувачів мистецтва, але й дизайнерів. "Я сам займаюся дайвінгом вже багато років, тому не байдужий до підводного світу. Під час обговорення концепції майбутньої виставки з Віктором та Беатою мені відразу спало на думку відтворити неповторну красу та грацію, яку ховають моря та океани. Виявилося, що ця тема дуже близька і авторам проекту", – наголошує він.

 

Організатор експозиції – благодійний фонд Sky Art Foundation.

 

Виставка триватиме до 28 грудня.