Новий еротичний кліп Каньє Веста знято за мотивами картини

Американський реп-виконавець Каньє Вест розповів про джерело натхнення для свого нового відеокліпу «Famous». В основу ролика лягла картина нью-йоркського митця Вінсента Дезідеріо.

 

Фрагмент «Сну» Вінсента Дезідеріо. Фото: huffingtonpost.com

 

У кліпі «Famous» Вест в оголеному вигляді спить у ліжку поруч зі своїми друзями-зірками: дружиною та моделлю Кім Кардаш’ян, співачками Тейлор Свіфт і Ріанною, політиком Дональдом Трампом та іншими. Як виявилося, сюжет майже дослівно цитує картину Дезідеріо «Сон».

 

Кадр із кліпу Веста

 

Сам художник дізнався про це незадовго до виходу кліпу в світ і не має нічого проти. «Відео Каньє демонструє, як мистецтво говорить мовою, власне, мистецтва, які візуальні коди можуть ховатися в людській уяві, яка супроводжує нас усюди, але зазвичай помітна на поверхневому рівні», – розповідає Дезідеріо.

 

«Famous» – одна з пісень найновішого альбому Веста, «The Life Of Pablo», що побачив світ у лютому цього року. За однією із версій назва релізу відсилає до біографії Пабло Пікассо. У 2015-му кліпи репера презентували у Лос-Анджелеському музеї сучасного мистецтва.

 

Джерело: observer.com