Одеський художник Сергій Божко запрошує "відчути" місто

20 вересня о 19.00 відбудеться презентація проекту «Відчуття міста» одеського художника Сергія Божка. Подія пройде у столичному арт-просторі Sky Art Foundation за адресою вул. Стрілецька, 7/6. 

 

В рамках проекту художник відвідав 25 обласних центрів України та зобразив емоції, які відчував, перебуваючи в кожному з них. На сприйняття міста впливають не тільки ландшафт і архітектура, пам'ятки мистецтва, погода та стан доріг, але, в першу чергу, люди, які там живуть. Саме вони задають загальний настрій, темпоритм і характер свого рідного міста.

 

Представлені на виставці живописні роботи митця експонуються вперше. Сергій Божко відобразив кожне місто у притаманному для нього абстрактному стилі, а контури міст реалістично, стилізовано у прямі лінії.

 

"Контур міста мене цікавить як форма, в якій закладено певний сакральний сенс. До кожної поїздки я ставився як до перегляду нового фільму, зовсім не знаючи, що мене там очікує. Але повертаючись додому, розумів, в якому колориті і фактурі покажу своє суб'єктивне враження...", описує власний проект Сергій Божко. 

 

Експозиція робіт автора триватиме до 9 жовтня. 

 

Сергій Божко. Вінниця (фрагмент)