Оголошено ім'я переможця конкурсу OPEN CALL 2017

Dymchuk Gallery оголосила ім’я переможця конкурсу Oрen Call 2017 для молодих українських художників віком до 35 років. Ним став митець з Івано-Франківська Євген Самборський, учасник численних резиденцій в Україні та за кордоном, володар першої спеціальної премії PinchukArtCentre 2013 (у складі Відкритої групи).

 

Євген Самборський

 

Художник працює з різними медіа, такими як інсталяція, відео, перформанс. Інформація про проект, який здобув Євгену Самборському перемогу в конкурсі, наразі не розголошуюється, втім, Dymchuk Gallery розповіла ArtUkraine, що його можна порівняти з дослідницьким експериментом. Для його проведення автор планує залучити певну групу людей, з якою працюватиме кілька місяців.

 

Тут і далі — твори митця

 

Цього року конкурс проводився вдруге. Його мета — підтримка та популяризація сучасного мистецтва України та заохочення молодих талановитих людей до творчості. Як і минулорічний конкурс, OPEN CALL 2017 спрямований на втілення проекту, який молодому митцю складно реалізувати без інституційної підтримки. 

 

 

Всього було прийнято 176 заявок із 13 областей України. Журі, у складі Анатолія Димчука, Катерини Філюк, Ани Смолак, Ути Кільтер та Kinder Album, опрацювало 14 заявок, що увійшли до шорт-листа та визначило переможця.

 

Персональна виставка творів Євгена Самборського відкриється в Dymchuk Gallery у квітні 2017 року.