Оголошено прийом робіт на "А4, кулькова ручка"

Карась Галерея оголошує збір малюнків на щорічний художній проект «А4, кулькова ручка» який цього року відбуватиметься втринадцяте.

 

У це складно повірити, але нашому проекту «А4, кулькова ручка» виповнюється 13 років! Ми входимо в цікавий етап такого собі художнього тінерджейства. Проект усе більше стає певного роду «особистістю» він живе своїм повноцінним життям, мандрує по містах та виставках, цікавиться модою та архітектурою, музикою та віршами. Його колекція творів налічує приблизно 5000 малюнків кульковою ручкою, серед яких є раритетні роботи митців, що, нажаль, пішли з життя. Проект став специфічною аналітичною розвідкою в суспільне підсвідоме, адже кожна візуальна ідея народжується часто спочатку у вигляді монохромної схеми, а вже потім набуває барв та об’ємів, а отже ми маємо унікальну можливість зазирнути творчим людям у думки і зрозуміти, якими категоріями вони мислять, як народжується «велике».

Фото зі сторінки проекту на facebook

 

Ми приймаємо роботи, обмежені тільки форматом та цього року ми вирішили запропонувати абсолютно необов’язкові, але, тим не менш бажані теми:

- архітектура;

- 18+;

- впізнаваний персонаж.

 

Роботи на проект приймаються з 1 листопада по 14 грудня 2018 року: поштою, кур'єрською або особистою доставкою у Галерею за адресою:

«Карась Галерея»

Київ 04070 Андріївський узвіз 22-а

Пн.-Пт. 12-18:00.

 

Детальніше ознайомитися з проектом та подивитися архів робіт можна на офіційній сторінці проекту. 

 

Для попереднього розгляду приймаються зображення творів на a4.ballpoint@gmail.com або у спільноті проекту.