Експресія і абстракція живопису Олександра Бабака у Voloshyn Gallery

6 жовтня о 19.00 у Voloshyn Gallery (Київ, вул. Терещенківска, 13) відбудеться відкриття персональної виставки живопису сучасного українського митця Олександра Бабака.

 

 

Представлена на виставці серія пейзажних, написаних в експресивній манері, картин – доробок художника за 2016 рік. Частина робіт була написана на Закарпатті, цієї зими, а основний масив робіт створений у Великому Перевозі, де наприкінці 80-х оселився художник Олександр Бабак. Місцевість, де розташоване село, вже друге століття чарує багатьох відомих митців. Серед тих, хто знаходив тут натхнення: художники брати Федір та Василь Кричевські, Петро Костирко, Петро Бабак, Вадим Одайник, Валентина Виродова-Готьє, Михайло Вайнштейн та багато інших. Всесвітньо відомий український режисер Олександр Довженко знімав тут "Звенигору" та "Землю".

 

 

Провідною рисою картин Олександра Бабака є те, що природа на них вхоплена дуже легко і безпосередньо, на деяких полотнах майже абстрактно. Художник свідомо користується мовою узагальнень і недомовленості, даючи глядачу простір для уяви. Дивлячись на твори Олександра Бабака не стільки споглядаєш їх у деталях, скільки відчуваєш потужні струмені енергії, що складаються в різноманітні образи ландшафтів.