Олександр Бабак представить новий живописний проект на Kyiv Art Week

Мистецьке об'єднання ЧервонеЧорне в рамках заходу Kyiv Art Week представляє художній проект, що об’єднав презентацію двох великих мальовничих серій художника Олександра Бабака — "Вулиця Дніпровська" та "Still Life" та однойменних книг, що задокументували проекти. У серіях втілилися роздуми художника про глобальні поняття життя, війни, творчості.

 

Тут і далі — фрагменти творів Олександра Бабака

Через дослідження краси пейзажів міста Канів, художник розкриває нам свої глибокі переживання, світовідчуття, ставлення до реальності. Звертаючись до дрібниць, впритул він розглядає сонні села, сповнені тиші та пишності, проводить творчу експедицію на конкретній вулиці, що опинилась у міжчассі — і все за для того, щоб тренувати свою пам'ять. Натюрморт — як свідок часу, осередок тихого життя, без війни і конфлікту — а значить і без людини — певна паралельна реальність для художника, один з головних мотивів його робіт.

 Розкутість форми, експресія кольору — усе промовляє про потужний сплеск енергії художника, що супроводжувала процес творення. Олександр Бабак належить до чільного грона провідних українських художників, творчість яких відкрила новий етап сучасного українського мистецтва.

 Відкриття виставки відбудеться 6 травня о 19.00 в БЦ "Торонто" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100). У рамках відкриття заплановано дискусію з автором проекту та презентацію книги-альбому "Still life".

 

Фейсбук