Олексій Радинський презентує фільм про сучасний київський андеґраунд

Центр візуальної культури та “Політична критика” запрошують на показ та обговорення документального фільму Олексія Радинського “Зсув”, що відбудеться у вівторок, 23 травня, у Синьому залі Будинку кіно.

Як побудувати щось із нічого? Чи можлива постійна автономна зона в центрі Києва? Яким чином зсув ґрунту, який відбувася понад 20 років тому, сприяє розвитку молодіжних субкультур? І що тут робить Міша Коптєв?

“Зсув” – це фільм про спробу побудувати “суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує”. Ця спроба відбувається в самому центрі Києва, на території, відвойованій у міста природною стихією. Зсув ґрунту, деградація міської політики та розпад суспільних зв’язків призвели до виникнення безвладного, непідконтрольного анклаву в центрі міста. Так виникає ідея “утопії тут і тепер”, у створенні якої беруть участь представники вуличного мистецтва, музичної сцени, театрального аванґарду, etc. 

Після показу відбудеться розмова з режисером фільму Олексієм Радинським і архітекторкою Даною Косміною, чий проект став основою сюжету фільму "Зсув". Ведуча – Євгенія Моляр.
 
У фільмі “Зсув” беруть участь: Вова Воротньов, Борис Блаженний, Юрій Антонов, Давид Чичкан, Тен, Олександр Павлов, Михайло Коптєв і театр "Орхідея", Іра Новікова, Артур Сніткус (група "О,"), E.T.C.

 

Початок показу о 19:00. Вхід вільний.


"Зсув", 26', 2016
 
Режисер: Олексій Радинський
Оператори: Саша Бойко, Макс Савченко
Додаткове відео: Андрій Піддубняк, Олексій Радинський
Монтаж: Микола Базаркін, Олексій Радинський

Звукооператор: Олександр Горбунов
Корекція кольору: Андрій Довгий
Лінійна продюсерка: Люба Кнорозок
Продюсерка: Світлана Зінов’єва
 
Музика: “HDSH”, “Метрострой Клан”
 
Виробництво: Inspiration Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно (в рамках проекту “Контури”).