Олексій Сай створив «Імперію достатку» із зарядних пристроїв

«Імперія достатку» – нова виставка Олексія Сая, що відкривається 9 грудня о 19:00 в арт-центрі Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31). У ній митець представить свої спостереження за людськими цінностями в офісному корпоративному середовищі.

 

 

Автор – про «Імперію достатку»:

 

«Треба розуміти, що всі, хто перебуває в тісному інформаційному зв'язку, страждають від відчуття пиз** ця, що наближається. Це ж відчуття заважає прийняти той факт, що вони живуть в розкоші і достатку. Вся можливість такої меланхолії серед достатку – вже тривожний сигнал. Я й сам страждаю від подібної меланхолії. Виходи два – злість, коли людина докладає зусиль для того, щоб знайти те, з чим бажає боротися, і – будь-який інший з можливих інших варіантів. Треба усвідомлювати, що інформація теж може викривляти сприйняття реальності в тій же мірі, як і її відсутність. Усього вдосталь навколо нас, а зберігати бачення картини світу чомусь дедалі складніше».

 

Для створення арт-об’єктів виставки мережею магазинів RINGOO було надано 12 000 списаних пристроїв для зарядки мобільних телефонів. Над ними працювали: Чегодаєв Марк, Новохатько Андрій, Шан Ма, Перепелиця Кіра. «Імперія достатку» відбудеться за підтримки галереї «МИНУС 4».

 

Виставку Олексія Сая можна відвідати до 28 грудня. Вхід – вільний.