Open Call: арт-ярмарок FIRST FINE ARTS FAIR на ВДНГ

З 1 до 4 травня 2018 в просторі арт-резиденції 13го павільйону ВДНГ планується проведення FIRST FINE ARTS FAIR. Мистецька виставка-ярмарок має на меті представити широку палітру українського мистецтва підчас святкування травневих свят на території ВДНГ. За задумом організаторів ярмарок має стати новим трендом, щорічним святом весни, мистецтва та оновлення і започаткує новий публічний арт-простір для обміну мистецькими практиками, спілкування та інтеграції.

 

Протягом перших днів травня FIRST FINE ARTS FAIR пропонує митцям презентувати свої роботи більше ніж 200-м тисячам щорічних відвідувачів ВДНГ на травневі свята. Організатори закликають авторів відкрити своє мистецтво для широкого кола глядачів, налагодити діалог з покупцем і дозволити придбати свої твори, аби вони стали окрасою домівок киян та гостей міста.

 

 

Якщо ви митець, берете активну участь в культурно-мистецькому житті, у вас є багато класних робіт, які ще не бачила жодна галерея, ви прагнете відкрити себе світу та нарешті заробляти своєю творчістю? Вам на FIRST FINE ARTS FAIR!

 

Ознайомитися з інформацією та заповнити форму можна до 20 квітня за посиланням

 

Програма заходів буде насичена оригінальними форматами, у яких знайдуть для себе щось нове як запрошені митці так і кожен з відвідувачів.

 

Дата: 1‒4.05.2018

Місце: Проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон 13

Організатори: Perfect Art GroupCarbonWonderland Circus Agency

 

Подія у Фейсбук