Open Call: арт-терапевтичний проект Зінаїди Ліхачевої шукає художників

Студія художниці Зінаїди Ліхачевої у співпраці з Центром медико-психологічної реабілітації учасників АТО запрошує психологів-початківців і психологів із наявним практичним досвідом; художників і студентів мистецьких навчальних закладів до участі в пілотному проекті. У рамках проекту будуть сформовані групи тренерів для проведення арт-реабілітаційних занять за авторською методикою. 

Для організаторів важливе ваше бажання займатися доброю справою, щира зацікавленість українською культурою, постійне проживання в Києві чи його околицях. Від кандидатів на позицію психолога окремо очікується наявність досвіду психологічної допомоги військовим та дітям, вміння надавати першу психологічну допомогу. Досвід роботи з людьми в соціальній сфері є бажаним для всіх кандидатів.

Студія пропонує безкоштовне навчання авторської методики, що відбудеться 15-17 лютого цього року; практику, сертифікацію й надалі оплачувану роботу у форматі арт-терапевтичних занять з різними групами на регулярній основі.Учасники пілотного проекту будуть відібрані за результатами співбесіди та інтерв’ю.

 

Для участі у відборі надсилайте своє резюме на адресу kate@artrehub.org до 31 січня.

 

Зображення надане організаторами