Павло Мазай представить фотопроект про корів

19 вересня у арт-просторі BARVY відкриється виставка фотографій Павла Мазая. Продовжуючи традиції митника Анрі Руссо, Павло пристрасно закохався у фотографію: подорожуючи і відкриваючи для себе нові країни, він знімає найхарактерніші обличчя і віддає перевагу портретним, але при цьому не постановочним фото.

 

 

Своєю пристрастю Павло поділився на 4 виставках, присвячених Кубі, В'єтнаму, Шрі-Ланці, Греції, Киргизії, Грузії, Туреччини, Китаю, Франції ... А цього разу він представить серію фото, знятих в Україні.

 

Вони – дуже особисті, в них багато почуттів, емоцій і натхнення фільмом Хуліо Медема «Vacas». Зйомки проходили у 3 регіонах України, а багато фото зроблені в особливих та енергетичних місцях – як, наприклад, у Аджигольського маяка, де сходяться стихії моря, землі і повітря. Автор запрошує відволіктися від усього, що здається неважливим, та відчути мудрість і емоції, які несуть vаcas.

 

 

«Сонце за 30 ... краплі поту по скронях ... рюкзак ... запас води ... камера ... сім днів у полi ... за тиждень багато розумієш ... спостерігаєш ... вчишся ... думки рівні ... присідаєш ... боїшся зайвих рухів ... все на довірі ... по погляду ... раз помилився ... ти знову чужий ... підходять ... спершу принюхуються ... акуратно відходять ... завмираєш ... день на третій визнають ... підпускають до себе ...камера на тихому режимі ... штучні звуки відлякують ... кожні три дні новий об'єктив ... запах свіжого молока ... обід ... тиха година ... знову в поле ... очі, повні якоїсь незрозумілої мудрості ... самого життя ...»

 

Павло Мазай

 

Виставка триватиме з 19.09 по 19.10.2017г,

офіційне відкриття відбудеться 19.09 о 19:00 в арт-просторі BARVY, вул. Мечникова, 3