Перший іноземний директор Галереї Уффіці осучаснить її

Новий директор Галереї Уффіці (Флоренція, Італія) Ейке Шмідт розповів виданню «The Art Newspaper», як збирається осучаснювати заклад. Шмідт пройшов конкурсний відбір і був призначений міністром культури Італії на посаду цього серпня.

 

Ейке Шмідт

 

Перш за все новий директор повинен завершити вже розпочаті до нього будівельні роботи в Уфіцці, на які виділено €18 млн з бюджетних коштів. Потреба перебудувати галерейних простір виникла через те, що нині він не витримує великого напливу відвідувачів. Шмідт збирається вирішити проблему відкриттям нових входів і виходів, окремого майданчика для тимчасових експозицій та відновленням критої галереї в Коридорі Вазарі.

 

Реформи Шмідта стосуватимуться і технічного забезпечення Уффіці. У касах галереї повинно з’явитися нове програмне забезпечення, а з її простором можна буде взаємодіяти завдяки програмам на мобільних пристроях.

 

Нарешті, новий директор Галереї Уффіці залучить до співпраці нових меценатів завдяки місцевому закону, що дає інвесторам пільги на кредит у випадку вкладення ресурсів у реставраційні роботи. Їхні кошти підуть на реставрацію творів мистецтва з колекції галереї та на придбання нових експонатів.

 

Ейке Шмідт народився в 1968 році в Німеччині. Шість років Шмідт працював куратором відділу декоративного мистецтва та скульптури Інституту мистецтв Міннеаполіса. Також він очолював відділ європейської скульптури та творів мистецтва Sotheby`s у Лондоні та займав посаду куратора Музею Гетті.

 

Джерело: theartnewspaper.com