Першу в світі скульптуру, присвячену криптовалюті, встановили в Лондоні

Цього тижня у Великій Британії представили першу в світі публічну скульптуру, присвячену швидко зростаючій екосистемі криптовалюти. Робота «Криптозв'язок — той, який живить Eidoo» (“Crypto Connection — powered by Eidoo”), створена сучасним художником Федеріко Клапісом на замовлення мультивалютного крипто гаманця і гібридного обмінника Eidoo, — це триметрова бронзова статуя, яка ставить питання про майбутнє глобального фінансування та вплив криптовалют на майбутні покоління.

 

Робота Федеріко Клапіса “Crypto Connection — powered by Eidoo”

Фото: artdaily.com

 

Робота спонукає поглянути на популярність криптовалют з нового боку. Eidoo вирішили встановити скульптуру, аби змусити ширшу аудиторію поза фінансовим сектором замислитися про те, яким може бути майбутнє з цифровою валютою. Для багатьох криптовалюта — це концепція, яка виправдовує своє ім'я — занадто "крипто", загадкова, щоб зрозуміти, занадто актуальна, щоб ігнорувати. Однак її зростаюча популярність і контроверсійність спонукають світ замислюватися про те, як буде виглядати майбутнє фінансів.


Окрім скульптури, Eidoo представили гру в стилі Pokemon Go для крипто-ентузіастів, де користувачі можуть ходити по місту, збираючи крипто-токени. 30 000 доларів в крипто-токенах, таких як біткоїни, ейду і ефіріум, були розміщені в радіусі 300 метрів від скульптури.

 

Ларс Шліхтінг, генеральний директор Eidoo, говорить: «Ми дуже раді представити першу криптоскульптуру в світі в мистецькому центрі Лондона. З криптопростором, що стрімко розвивається, ми хотіли б знайти спосіб комунікації з ширшою публікою з використанням надзвичайно привабливого медіуму мистецтва. Нам дуже сподобалося працювати з Федеріко Клапісом, який зумів втілити наш намір у цій вражаючій роботі. Ми раді запросити всіх охочих відвідати скульптуру до 23 червня».

 

Джерело: artdaily.com