PhotoCULT приймає заявки на воркшоп з документальних фотографії та кіно

Культурний фотографічний центр PhotoCULT запрошує на шведсько-український воркшоп з документальної фотографії та фільмів "Інші голоси, інші кімнати".

 



Подія присвячена візуальній розповіді: сторітеллінг, поєднає кіно та фотозйомку, акцентуючи увагу на темі Кордонів, Ідентичності та Діалогу. Воркшоп проведуть: Йенс Олаф Ластейн, фотограф (Швеція), Стефан Вренфелт, кінорежисер (Швеція), Анна Войтенко, фотограф та кінорежисер (Україна), Анна Гайдай, куратор центру PhotoCULT (Україна).

Основна мета воркшопу – це дискусія та дослідження документального кіно та фотографії як інструменту для виявлення і вивчення нових перспектив у сучасному суспільстві. Основні теми:  Кордони, Ідентичність та Діалог, обрані для визначення та розуміння політичних реалій,  а також екзистенційних обставин нашого життя. Ми також обговоримо практичні методи роботи і використання різних художніх засобів.

4-6 листопада, вихідні наповнені  розмовами, дискусіями, лекціями, прикладами з кіно та фотографії, пов'язаними з темою.  Короткий вступ про шведські документальні традиції. Також, учасники отримають «домашнє завдання», над яким працюватимуть та презентують свої напрацювання під час другої частини воркшопу у період 16-18 грудня.

Робоча мова воркшопу – англійська.
Участь у воркшопі безкоштовна за результатами розгляду заявок.

Участь у воркшопі буде цікавою документальним фотографам і кінематографістам,  а також всім, хто цікавиться темами, які будуть підійматись на воркшопі, або працюють у галузях, пов’язаних з темами воркшопу, активістам, які працюють у галузі захисту прав людини і бажають дізнатися про інструменти та методи візуального вираження своїх ідей.

В основу назви воркшопу лягла назва роману Трумена Капоте, «Інші голоси, інші кімнати». Роман, який відкрив двері в невідомі світи для американських читачів у 1948.

Як подати заявку на участь?
Заявка повинна включати особисте резюме та  опис вашої роботи. Розкажіть про ваш досвід і причини, чому ви подаєте заявку на участь у воркшопі (не більше 800 слів). Також розкажіть про свою роботу, як ви працюєте: в індивідуальному порядку та / або з групою, організацією, галереєю і т.д. Крім того, чи є у вас доступ до техніки, камери, редагування і т.д.

Якщо ви фотограф або кінематографіст, надішліть приклади своїх робіт: 1-2 фільми та / або 10-20 фотографій, які ви вважаєте важливими і які демонструють ваш стиль та спосіб роботи.  Фотографії 1500 пікселів по ширині, JPEG, не більше 500 КБ. Фільми завантажені на Youtube або Vimeo (з паролем, якщо фільм не є загальнодоступним).

Заявка повинна бути заповнена за цим посиланням.

Термін подачі заявок: до 18 жовтня 2016 року.

Кількість  учасників обмежена (не більше 15-17).

Організатори семінару зв'яжуться зі всіма заявникам і повідомлять про результати розгляду заявок. Успішні заявники будуть проінформовані про місце і деталі програми.