PinchukArtCentre запрошує дітей та молодь на освітні курси

PinchukArtCentre оголосив про початок нового набору дітей 4-6 років на участь в освітній програмі «Каляки-маляки», яка в ігровому форматі допоможе найменшим відвідувачам здійснити перше знайомство з музеєм та сучасним мистецтвом. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

 
У процесі гри діти досліджують тему заняття, подорожують експозицією музею та беруть участь у майстер-класах, на яких створюють власні роботи, використовуючи незвичні матеріали та техніки. Програма складається з трьох занять, які включають у себе три тематичні блоки: "Колір. Фігури", "Об`єм. Світло/Тінь. Контрасти", "Образи. Історія". Спілкування відбуватиметься адаптованою для дітей мовою.

Заняття проходять з 25 листопада по 9 грудня, щосуботи, з 12.00 до 13.30 на 5-му поверсі в «Освітній кімнаті».

 

Фото: Фейсбук-сторінка PinchukArtCentre

 

З 29 листопада PinchukArtCentre також запрошує молодь віком 12-14 років на заняття нової освітньої програми «ArtStories». що складається з чотирьох зустрічей. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

На заняттях учасники познайомляться з альтернативними видами мистецтва, ділитимуться власними історіями, навчаться оформлювати їх у самостійні мистецькі витвори. Також учасники дослідять міжнародну виставку «Крихкий стан», що наразі представлена у арт-центрі та послухають історії, які розповідають роботи митців.

Усі учасники курсу отримають нові враження та цікаві знайомства, не тільки поділяться унікальними історіями один з одним, але й дізнаються більше про сучасне мистецтво та його техніки, глибше зрозуміють виставки сучасного мистецтва та отримають можливість створити власне портфоліо арт-історій. 

Заняття проводить автор курсу, гід та викладач PinchukArtCentre Ольга Ковальчук.

Теми та медіа занять:
29 листопада, 16.00 – «Зміни/ Комікс»
6 грудня, 16.00 – «Відмінності/ Сторіз в Instagram»
13 грудня, 16.00 – «Майбутнє/ Плакат»
20 грудня, 16.00 – «Крихкість та цілісність/ Перформанс»