Південноафриканські студенти спалили картини заради бідних

На території кампусу Університету Кейптауна (Південно-Африканська Республіка) відбулася акція зі спаленням творів мистецтва. Учасники події стверджують, що таким чином висловили протест відмові адміністрації університету надати умови для проживання студентам із бідних родин.

 

Тут і далі – фото з акції

 

Інцидент відбувся минулого вівторка. Побачивши невелике вогнище, працівники університету попросили протестувальників перенести його подалі від житлових приміщень. За їхніми словами, мітингарі відмовилися це робити, після чого познімали картини зі стін одного з гуртожиків і вкинули їх у вогонь, таким чином розпаливши його ще більше. Поліція змогла заспокоїти учасників акції, але не затримала жодного з них.

 

 

Адміністрація кейптаунського університету стверджує, що не намагалася завадити протесту, але дотримувалася усіх заходів, аби він відбувався у цивілізованому ключі. Пошук винуватців скоєного наразі триває. Студентам серед них погрожує виключення з навчального закладу, а на всіх інших можуть відкрити кримінальні справи.

 

Джерело: news24.com