«Планета Кіно» запрошує у віртуальну подорож Музеями Ватикану

22 листопада KyivMusicFilm та мережа кінотеатрів «Планета Кіно» нададуть  можливість усім,  не купуючи квиток до Риму, побувати у самому серці музеїв Ватикану і Сикстинської капели та побачити колекції, які до цього ніхто і ніколи не бачив!

Вперше для зйомок фільму всередині музеїв Ватикану і Сикстинської капели були використані камери Ultra HD 4K / 3D і техніка додання обсягу зображенню, яку в кіно використовують Джеймс Кемерон і Тім Бертон. У кінозалі на глядачів чекає унікальна подорож, яка допоможе відкрити старовинну і приховану від сторонніх очей красу музеїв Ватикану, що зберігають безцінні твори світового мистецтва всіх історичних епох.

 

Зображення надано організаторами

«Музеї Ватикану в 3D» — це масштабна постановка, над якою працювала команда з 40 професіоналів. Завдяки унікальному поєднанню звичайного 3D і тривимірних технологій, глядачі немов потрапляють всередину великих творів: «входять» у картини Караваджо, «торкаються» статуй Лаокоона і Бельведерського торса, зачаровуються статуями Сикстинської капели, які ще ніколи не мали такий реалістичний вигляд на екрані. 

Камера пройде шлях від класичних скульптур і П'єти Мікеланджело Антоніоні до сучасних скульптур Лучо Фонтані; від картин Джотто, Леонардо Да Вінчі та Караваджо до Ван Гога, Шагала та Далі; від видатних фресок у Станцах Рафаеля (таких, як «Афінська школа») до неймовірних творів Мікеланджело в Сикстинській капелі («Створення Адама», «Страшний суд» та інші). 

 

Неймовірна емоційна подорож крізь минуле, сьогодення і майбутнє, провідником якої стане директор музеїв Ватикану, професор Антоніо Паолуччі, що став голосом фільму.

ТРЕЙЛЕР


Фільм демонструється англійською мовою без субтитрів у форматі 3D.

Покази відбудуться 22 листопада у кінотеатрах «Планета кіно» в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Сумах та у кінотеатрі «Україна»(Київ).

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПОДІЇ У FACEBOOK

KyivMusicFilm