Платформа ABRAMOVYCH.ART представила роботи 6 митців на Kyiv Art Week

З 18 по 27 травня в Києві проходить третій міжнародний фестиваль мистецтва Kyiv Art Week. У його проекті заплановані виставки в дванадцяти художніх просторах і музеях по всьому місту, дискусійна і лекційна програми, кінопокази, а також масштабний п'ятиденний ярмарок творів мистецтв, який розпочнеться 23 травня о 19.00.

 

Платформа ABRAMOVYCH.ART представила на ярмарку роботи шести українських митців, що працюють у різних напрямах візуального мистецтва: Олексія Золотарьова, Миколи Маценка, Романа Мініна, Сергія Святченка, Степана Рябченка та Олега Тістола.

 

Олег Тістол. Ай-Петрі

Усі зображення надано організаторами

 

Степан Рябченко презентує два проекти – цифрову роботу «Велика Прогулянка» із серії «Віртуальні ландшафти» та нову неонову інсталяцію «Джерело». Твір, за словами автора, символізує джерело енергії, яка наповнює життя.

 

Скульптура «Вухо» Олексія Золотарьова є частиною проекту «Інтерференція» в 2017 році, продовженням роботи з геометричними об‘ємами, водночас символізує початок довготривалої роботи. Вухо є відправною точкою, що може стати кінцевою в цьому проекті.

 

Читати також: Олексій Золотарьов: «Мистецтво – річ дуже егоїстична»

 

Олексій Золотарьов. Вухо

 

У своїй останній роботі під назвою «Природознавство» Роман Мінін досліджує взаємодію людини з навколишнім середовищем. Митець розкриває сакральний сенс життя через гармонію природних процесів.

 

Микола Маценко звертається до серії «Геральдика», яка побудована на основних пластах української культури. Автор звертає свої пошуки у бік народного фольклору і водночас репрезентує сучасні стереотипи. Основна тема творчості Миколи Маценка – модернізоване бачення архетипів. Художник поєднує різноманітні символи, що існують у національній пам’яті кожного українця.

 

Олег Тістол та Сергій Святченко (за підтримки фундації Brovdi Art та платформи Abramovych.Art) представлять спільний проект "The End of Spring."

 

Читати також: ART NOW: Сергій Святченко. Про бажання переломити дійсність

 

Сергій Святченко. Із серії "Less"

 

Олег Тістол: «Ми й вирішили зробити спільну інсталяцію, яка носитиме назву “Кінець весни”. Вона включатиме колажі, фото, вітражі, скульптуру. Назва пов’язана з приїздом Святченка до України, але також продовжується й тема боротьби за культурну територію – Крим, що сприймався за радянських часів як райський куточок».

 

Читати також: ART NOW: Олег Тістол. Про культуру і її вищий сенс

 

Сергій Святченко: «Ми з Олегом Тістолом рухалися в одному напрямку, йдучи багато років паралельними стежками й не знаючи про це, а потім, зустрівшись знову, стали вивчати роботи один одного. Пильно. Захоплено. Саме такою є наша спільна робота – захоплююча, по-хлопчачому зріла і магнетична».

 

Фестиваль Kyiv Art Week проводиться з ініціативи українських культурних інституцій та діячів за підтримки Київської міської державної адміністрації.

 

Адреса: Комплекс «Торонто-Київ», вул. Велика Васильківська 100, павільйон В12, Київ.