Поліцейський фургон Бенксі продадуть

Поліцейський фургон із графіті Бенксі виставлять на британському аукціоні Bonhams. Його стартова ціна сягне £200000-300000.

 

Фрагмент графіті

 

Графіті на фургоні є однією із ранніх робіт Бенксі, коли анонімного стріт-арт художника активно переслідували правоохоронні органи. Твір зображує озброєних до зубів спецназівців, яких обдурив маленький хлопчик. У ньому митець вперше використав готовий трафарет, що в майбутньому дозволив йому розписувати об’єкти значно швидше. Фургон став одним із найпомітніших експонатів першої американської виставки Бенксі в Лос-Анджелесі. Від 2006 року до нинішнього моменту подальша доля фургона була невідомою.

 

«Моя головна проблем в спілкуванні з копами полягає в тому, що вони завжди роблять те, що говорять. “Вибач, чувак, я просто роблю свою роботу!”. Вони повторюють це знову і знову», – розповідає художник про твір і за тим про свої стосунки із поліцією. «У цій роботі весь Бенксі: його темперамент, фантазія, технічна майстерність, впевненість у собі і вміння використовувати правду в якості головної зброї», – характеризує графіті Ральф Тейлор, головний директор Bonhams.

 

Одну з найновіших робіт Бенксі нещодавно присвятив брістольським школярам.

 

Джерело: artdaily.com