Понад 100 фотографів представлять свої роботи на Photo Kyiv Fair

З 1 до 4 листопада в Києві пройде Photo Kyiv Fair – ярмарок, що об'єднає іменитих фотографів, арт-кураторів і галеристів з усього світу.

 
На чотири дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. Цього року Photo Kyiv Fair 2018 пройде в новій стильній локації - CHICAGO Central House, за адресою: вул. Антоновича, 44.

 

На території (2500м3) буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Лише протягом 4-х днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на увесь світ своїми чорно-білими пейзажами. До речі, роботи цих майстрів можна буде не лише побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery.

Усі зображення надані організаторами


Іванна Бертран, керівна директорка Photo Kyiv Fair:
«Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це справді подія! До того ж, тільки на Photo Kyiv Fair можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в галузі фотографії.»

 

Анна Савицька, арт-директорка Photo Kyiv Fair:
«Головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їхніх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи. Ми сподіваємося, що сам ярмарок підвищить впізнаваність української школи фотографії у світовому контексті.»

 

Крім самої виставки всі чотири дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Баден; фотограф La Quatrieme Image Раед Баувая; директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер; засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильтах і багато інших.

 

Дмитро Богачук, арт-фотограф, куратор освітніх програм Photo Kyiv Fair:
«У цьому році ми намагаємося створити справді унікальну програму для відвідувачів. Окрема гордість – лекторій. Він буде однаково цікавий професійним фотографам, фотолюбителям і колекціонерам. Ми дізнаємося, як працюють Швейцарський фонд фотографії та щорічний паризький фотофестиваль, поговоримо про знамениту Харківську школу, і тому, як утворюється ціна фотографії в галереї і на аукціоні.»

 

У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії». Заплановані кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фото книгою.

Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка.

 

Квитки: 100 грн. вхідний | 200 грн. абонемент на 4 дні.
Вхід вільний: для людей з інвалідністю, ветеранам АТО, дітям до 12 років.

Часи роботи ярмарку: четвер з 12.00 до 20.00, п'ятниця — з 12.00 до 20.00; субота — з 12:00 до 22.00; неділя — з 12:00 до 18.00.

 

Офіційний сайт Photo Kyiv Fair  

Сторінка події у Facebook