Поп-арт ілюзії Сергія Якименка

1 листопада о 18.00 в арт-просторі Unlimited Art Foundation відбудеться прев'ю-показ нового масштабного проекту харківського художника Сергія Якименка. У рамках виставки буде представлено кілька дво- і триметрових живописних полотен, колекція колажів і картини-епізоди майбутньої великої комікс-історії. Виставка-прев'ю триватиме лише кілька днів. Весь проект відкриє виставковий сезон Unlimited Art Foundation 2017.

 

Роботи прев'ю-експозиції, як і, власне, усього проекту, створені в жанрі поп-арт і графіті. Як говорить художник, прев'ю-формат — як правильний аперитив: повинен розігріти апетит, заінтригувати глядача, перед тим, як повністю занурити його в океан поп-арт ілюзій.

 

Повне занурення глядача у світ художника — основна мета майбутньої виставки, де живописні полотна будуть плавно перетікати в інсталяції і створювати єдине ціле. Наш світ, мрії, переживання і емоції художник представить крізь призму поп-арту. 

 

Виставка Якименка стане черговим проявом серії проектів фонду Unlimited Art Foundation, які дають можливість досліджувати ступінь свободи і різноманітні грані творчості молодих українських художників.