Port creative hub покаже українське медіамистецтво

В рамках паралельної програми Kyiv Lights Festival простір Port creative hub (вул. Набережно-Хрещатицька 10-А) запрошує на виставку медіамистецтва, що пройде 12‒14 травня. Темою виставки стане проблема меж, комунікації, ідентичності. Роботи, представлені в рамках експозиції, будуть спонукати відвідувачів переосмислити поняття зв'язків у сучасному світі, символічних і фізичних кордонів.

 

 

Річка, біля якої буде відбуватися медіапрограма, стає об’єднуючим чинником, який одночасно окреслює локації події, траєкторію руху відвідувачів, сприяє спілкуванню і утворенню тимчасових соціальних структур серед аудиторії проекту.

 

В рамках виставки представлено роботи Андрія Лініка, Міті Чурікова, Олександра Долгого, Дани Косміної, Дениса Коїна, Антона Денисенка. 

 

Читати також: Австралійський митець влаштує світлове шоу на деревах у Києві

 

* * *

Kyiv Lights Festival першого міжнародного фестивалю світла і медіа-мистецтва в Києві.  Окрім виставки в Port creative hub, у рамках Kyiv Lights Festival заплановано показ безлічі яскравих і барвистих світлових скульптур та інсталяцій, проекції на будівлі і дерева, світлові шоу та шоу дронів, а також міжнародний конкурс відеомапінгу. Детальніше