Port creative hub запрошує в «музей спогадів» Данила Шуміхіна

23 серпня в рамках PortArtStudio відбулося відкриття проекту скульптора Данила Шуміхіна «Новий час». В експозиції представлені фотографії і об’єкти, категоризовані відповідно до їх віртуальних аналогів, спроектованих художником.

 

Експозиція, побудована за принципом музейного простору, асоціюється з відкриттям і революційними трансформаціями, знаками історичного прискорення, посткатостфічним входженням в «новий світ». Такий простір — це не місце пам’яті, проте місце структуризації спогадів, з відстороненим ставленням до коренів та ідентичності.

 

Тут і далі — виставка Данила Шуміхіна «Новий час»

Усі зображення надано організаторами

 

Об’єкти, представлені в експозиції, вказують на негативність історії, на ті моменти, які неможливо уявити як звичайний історичний факт, не можна помислити в рамках хроніки подій. Фрагментарність елементів позначає той часовий розрив, що виникає у наслідок неможливості свідчень про лихо, яке залишається у минулому.

 

 

Адреса: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька 10 А.

Час роботи експозиції:  23 серпня – 13 вересня, з 14.00 до 20.00.

 

 

* * *

Данило Шуміхін народився в 1985 році в м. Херсон. Закінчив Національну Академію образотворчого мистецтва і архітектури в 2010 році. Активну творчу діяльність почав після участі в стажуванні "Будинок Бурганова" Москві. Серед обраних проектів: «Припущення», група GAZ і Данило Шуміхін, Галерея Дзига, Львiв  (2017),

 

Теорія ймовірностей, Інститут сучасного мистецтва, Київ (2014), Світло мистецтва, Центр сучасного мистецтва M17, Київ, Україна (2012), VI Великий скульптурний салон, Київ, Україна (2012), Триєнале скульптури НСХУ, Київ (2011), Міжнародний скульптурний симпозіум студентів СНД, будинок Бурганов, Москва(2009).