PortArtStudio оголошує набір резидентів для роботи в 2017 році

Програма студій для молодих художників PortArtStudio, ініційована командою Платформи для сучасного мистецтва _PCA, продовжує свою роботу другий рік поспіль. Цьогоріч нею буде реалізовано сім проектів з художниками, тож молоді митці, які потребують підтримки або хочуть втілити свій проект спільно з командою _PCA, мають можливість долучитись до програми студій.

 

Кожні півтора місяці до студії запрошується художник або арт-група для роботи в майстерні на безоплатних умовах. Учасники отримують матеріали та можливість користуватись усіма необхідними ресурсами для праці та навчання, пошуку нових сюжетів і візуальних рішень. Підсумком кожної резиденції стає виставка зроблених у студії робіт.

 

 

Окрім можливості працювати, зустрічатися з культурною спільнотою та обмінюватися досвідом, художники отримають шанс продажу робіт для підтримки власної художньої практики.

 

Протягом 2016 року в студії працювали вісім художників: Анатолій Бєлов, Леся Хоменко, Іван Світличний, Роман Михайлов, Антон Логов, тандем Катерини Бучацької та Віталія Кохана, Павло Маркман та Єгор Анцигін. За цей час навколо майстерні утворилась спільнота художників і культурних менеджерів, деякі учасники майстерні продовжують співпрацю з _PCA в рамках інших проектів, дотичних до сфери сучасного мистецтва.

 

Заявки до участі надсилайте за адресою: port@artmanagement.com.ua. Лист-заявка на участь у студії повинна включати: CV художника, приклади робіт та ідею проекту для роботи в резиденції.  

 

Окрім того, студія розширює свою географію: паралельно з практикою і експериментами на базі PortArtStudio планується реалізація восьми воркшопів для дітей шкіл міста Жашків у рамках проекту «Творчі майстерні у Жашкові». Програма  ініційована благодійним фондом «Нова Громада» та Платформою для сучасного мистецтва _PCA задля обміну ідеями і знаннями між дітьми та художниками. Майстерні будуть інтегровані до шкільної програми із образотворчих мистецтв, і таким чином будуть розширювати рамки звичної освіти та сприятимуть розкриттю творчих здібностей учнів.

 

PortArtStudio функціонує за підтримки Групи компаній «Нові Продукти».

 

* * *

Port creative hub — мультифункціональний простір на Подолі для сучасних культурних ініціатив: виставок, лекцій, майстер-класів, художніх студій, кінопоказів, публічних подій тощо. Це проект команди Art Management з ревіталізації промислового об’єкту шляхом залучення культурних та творчіх ресурсів. Відкритий влітку 2015 року. Зараз Port є платформою для розвитку, репрезентації та взаємодії між творчою спільнотою Києва.

 

Студія для молодих художників #PortArtStudio ініційований командою Платформи для сучасного мистецтва _PCA та групою компаній «Нові Продукти». Арт-студія діє в Port creative hub на Подолі протягом 2016 року. Проект надає можливість молодим художникам користуватись необхідними ресурсами для роботи, навчання й пошуку нових сюжетів і рішень, а також кспонувати свої роботи.