«Потужність молотка» в галереї Grimm (Амстердам)

Ентузіазм художньої практики Аtelier Van Lieshout (AVL) поширюється на індустріалізм, механізми влади і революції, працю і самодостатність. Ініціатива акцентує увагу на соціальній утопії та альтернативних моделях життя. Виставка голландської студії «Потужність молотка» в галереї Grimm (Амстердам) продовжує дослідження цих понять, представляючи нові скульптури – частини інструментів та обладнання, які розглядаються з точки зору продовження неопромислової революції.

 

 

 

 

Ці роботи висловлюють віру AVL у те, що суспільство не може просто споживати та використовувати. У кожній скульптурі AVL переосмислює і переоцінює символи промисловості – заводи, устаткування промислової революції, ручну працю – через імпровізований стиль і сучасні матеріали.

 

 

 

 

Виставка є вираженням думки, що в сучасному західному суспільстві здається, ніби фізична праця зарезервована для когось «іншого»; всі зайняті лише формою та естетикою, а не зусиллями та напругою. В AVL переконані: ми повинні повернутися до певного ідеалізму виробництва. Ці скульптури – не лише романтичне бажання повернутися до індустріалізації. Вони підкреслюють той факт, що саме індустріалізація принесла Заходу свободу, багатство і процвітання. Твори AVL є своєрідним проектом світу, який повертається до сільського господарства і «життя з землі», до простого і самодостатнього способу життя.

 

 

Виставка «Потужність молотка» триватиме в галереї Grimm до 7 березня.

 

Джерело: www.designboom.com