«Практика видозмін» від Інституту проблем сучасного мистецтва

Iнститут проблем сучасного мистецтва оголошує прийом заявок для участі в новому колективному проекті «ПРАКТИКА ВИДОЗМІН» в рамках VIII Всеукраїнської платформи «Новітні спрямування». Учасникам пропонується дослідити фактори, які мотивують до індивідуальної та суспільної еволюції. Куратори проекту: Андрій Сидоренко, Ірина Яцик та Наталія Шпитковська.

 

Графіка Віталія Агапєєва

 

Прийом заявок триватиме до 25 липня. До розгляду приймаються презентації, які містять інформацію про автора, назву, концепцію та фото або відео. Їх необхідно надіслати на e-mail: ipsm18d@gmail.com.

 

Організатори «Практики видозмін» – про проект:

 

«Навіть довгострокові перетворення починаються з висновків та дій окремих людей. Доки хтось не проявить певну, можливо, навіть аномальну в своїх умовах ініціативу – нові суспільно-політичні зміни не почнуть вступати в силу. Та будь-які значні зміни – це завжди виклик своїй ідентичності. Стати іншим – не тільки проблема зовнішніх ознак, але і психологічна дилема. Саме це і стримує багатьох кинути виклик своїй природі та розвивати непритаманні собі перспективні властивості. Розпочинати нове – складніше, ніж повторювати відоме. Цей процес здатний принести дискомфорт і проблеми із самоусвідомленням. Проте набагато гірше відчувати впевненість там, де відбувається тотальна деградація».

 

Графіка Віталія Агапєєва

 

Відкриття проекту «Практика видозмін» планується на початок серпня цього року.