Презентація Корану українською мовою

23 квітня о 15:00 в Залі Хоку V Книжкового Арсеналу відбудеться презентація видання «Коран. Переклад смислів з арабської мови».

 

 

5 років знадобилося кандидату історичних наук, перекладачу та досліднику Михайлу Якубовичу на те, щоб перекласти Коран українською мовою. За офіційними даними в Україні проживає більше півмільйона мусульман, однак видавці книги вважають, що її вихід важливий для кожного українця та що ця книга допоможе краще зрозуміти і пізнати одне одного.

 

«Раніше мусульманам з України вручали російський переклад. Відтепер українці зможуть отримувати цей дар своєю рідною мовою. У кожної нації, у кожної країни має бути власний переклад усіх священних текстів. Це збагачує не лише культуру, це збагачує народ», - коментує вихід книги муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов.

 

Модератор презентації «Корану…» – Дана Павличко (директор видавництва «Основи»), спікери - Михайло Якубович (перекладач), Саід Ісмагілов (муфтій Духовного управління мусульман України «Умма»).