Про кіно, концептуалізм і селф-менеджмент – в освітніх курсах «PhotoCULT»

Наприкінці листопада культурний фотографічний центр «PhotoCULT» проведе серію освітніх програм про фотографію. Вони розкажуть про зв’язок фото та кіно, концептуалізм у фотографії та самопросування фотографа.

 

«24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно»


23.11.2015 - 01.02.2016

 


 

Запозичення стилів та відмежування, синхронність течій та різниця методів, точки перетину та головні відмінності фотографії та кіно з самого їх зародження і до наших днів. Лекції зацікавлять всіх, хто захоплюється історією візуальної культури, вивчає фотографію, кіно та візуальне мистецтво. Два мистецтвознавці представлять своє бачення історичних паралелей між двома культурними феноменами, що дозволить слухачам не тільки визначити для себе сутність фотографії та кіно як культурних явищ, але й самим інтегруватися в процес дослідження, який відбувається в них на очах.


Ведучі курсу: Вікторія Мироненко, Лук'ян Галкін.

 

Реєстрація

 

«Концептуальна фотографія з Романом Пятковкою»

 

27.11 - 17.01.2015

 Досягнути майстерності та робити візуально сильні фотографії. Що далі? Далі ми вчимося працювати з трьома ключами: ідея + контекст + зображення. Курс навчить створювати художні об'єкти, в яких фотографія, текст та спосіб презентації стануть рівними. На заняттях творчий процес поєднається з критикою, а ваші ідеї запрацюють.

 

Ведучий курсу: Роман Пятковка.

 

Реєстрація

 

«Зловити крупну рибу: промоція художника в арт-середовищі»

 

28.11 - 27.12.2015

 Ваші ідеї вже обмірковані і ви знаєте, як їх візуалізувати. А далі починається найцікавіше: селф-менеджмент, стіну котрого не проб’єш одним талантом. На заняттях курсу «Зловити крупну рибу» покажуть і навчать, як створювати собі ім’я, як презентувати свої проекти і як досягати успіху на арт-ринку. А також – як робити власні арт-буки, без яких сьогодні вже неможлива кар’єра сучасного художника. Заняття будуть цікаві візуальним художникам, що використовують, зокрема, фотографію.

 

Ведучий курсу: Роман Пятковка.

 

Реєстрація