Про класичне в сучасному мистецтві – в «Mezzanine»

29 липня о 19:30 в арт-просторі «Mezzanine» (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31) відбудеться лекція про спільне між класичним і сучасним мистецтвом. Її прочитає мистецтвознавець, видавець і перекладач Діана Клочко.

 

Ілюстрація до лекції

 

«Постмодернізм легалізував цитату як один із найцікавіших прийомів створення не лише історичного контексту: у мистецьких творах іронія, сарказм, гротеск стали частиною суб'єктивного висловлювання митця до цитованого фрагменту. Однак відтоді амплітуда включення класичного в актуальне значно розширилась. Як і чому сучасники звертаються до класичного спадку, – про це міркуватиме пані Діана під час лекції», – повідомляють ініціатори заходу.

 

Діана Клочко

 

Діана Клочко — мистецтвознавець, авторка і керівник багатьох видавничих проектів. Закінчила факультет історії й теорії мистецтва й аспірантуру НАОМА. Більше десяти років займається видавничою справою. Створювала видавництва, авторські проекти (зокрема – альбоми про творчість Йоганна Пінзеля, Ольги Рапай, Сергія Параджанова, древ`яну архітектуру Японії та України, путівники і серії перекладів).

 

Організатор події – School Of Visual Communication.

 

Джерело: сторінка заходу в Facebook

 

Фото: сторінка заходу в Facebook, obozrevatel.com