Продажне мистецтво, зруйнований Вавілон і вогняна скульптура – на Гогольфесті-2016

Фестиваль ГогольFest-2016 оголосив вузіальну програму. Цього року у ній покажуть спецпроект «Скульптурного цеху», а також проекти «Burn, Babylon» та «2036: Продажне мистецтво».

 

Проект «Burn, Babylon» присвячений краху міжнаціональних зв’язків у сучасному світі. Розуміючи, що вдавання до крайнощів призводить до соціальних катаклізмів, організатори винайшли чотири абсурдні концепції устрою суспільства, яким відповідають розділи в експозиційному проекті: «Футурокульт», «Рабовласницький Соціалізм», «Ортодоксальний Queer», «Тотальна війна». У проекті беруть участь: AES+F, Борис Михайлов, Віктор Сидоренко, Юрій Сивірін, Даніїл Галкін, Object №, Юлія Беляєва, Сергій Панасенко, Лукаш Суровец, Флорін Леоні та Сильва Бауманн, Наталя Коротяєва, Дмитро Кавсан, Адам Ніклевич, Андрій Сигунцов, Янка Бачинська та Євген Казак, Адаміна Шнайдер та інші. Також на окремій локації – у закинутому бункері – Юлія Беляева реалізує проект, присвячений надії, яка веде до позитивних змін. Куратор: Євген Березницький. Співкуратор: Марія Вторушина.

 

Флорін Леоні, Сільва Бауманн. «Monument»

 

Організація «Скульптурний цех» готує до Гогольфесту власний спецпроект. У ньому скульптори осмислять ідею надсили, її інфекційного розповсюдження, поклоніння або рабства людини перед нею. На відкритті буде створено вогняну скульптуру, свідками чого стануть всі гості фестивалю. Учасники: Антон Ільчук, Василь Татарський, Влад Волосенко, Віталій Протосеня, Вячеслав Гуденок, Єгор Зігура, Іван Підгайний, Ілля Новгородов, Костянтин Синицький, Микита Зігура, Оксана Левченя-Константиновська, Олександр Волосенко, Петро Гронський, Тетяна Максимчук. Куратор: Катерина Підгайна. Проект реалізується за підтримки ArtHuss.

 

 

«2036: Продажне мистецтво» – проект, який куруватиме на фестивалі одіозний арт-гурт «Хамерман Знищує Віруси». Це арт-ярмарок, на якому можна буде придбати роботи та особисті речі Олега Тістола, Романа Мініна, Жанни Кадирової, Владислава Шерешевського та інших сучасних українських художників. Також у програмі – музика, перформанси та навіть роздача грошей!

 

 

ГогольFest-2016 відбудеться 16-25 вересня на Арт-заводі «Платформа» (м. Київ; вул. Біломорська, 1).