Проект Антона Логова та Ольги Касянюк зображує Київ до та після Майдану

22 лютого у просторі XXWHYISM відбулося відкриття виставки двох знаних сучасних українських митців, Антона Логова і Ольги Касянюк, "Постфактум". Серія фото, зроблених Олею у 2012 році й допрацьованих постфактум Антоном у 2014 показує реальність Києва в період до Майдану і після нього, документуючи ту візуальну форму, котра застигла в буднях українського суспільства і не змінюється з роками. 

 

Тут і далі — твори, представлені в рамках проекту "Постфактум"

 

За словами Антона Логова: "Кожен вигадує свій сценарій життя. Соціум складається з різних історій. Фальшифих, реальних та сюрреалістичних. Багато міфів лишаються непоміченими. Іх стирає жорстка реальність.

 


 

Сьогодні ми розповідаємо про київську реальність. Зокрема про такий його район, як Поділ. Час до Майдану та після. Фотографії документують ту візуальну форму, яка застигла та не змінюється з роками. Це базари та зріз середнього соціального рівня життя. Сірі будні українського суспільства. Кольорові жовті та чорні плями фарби прикривають частково цю реальність, прикрашаючи її та розповідаючи про мистецтво абстракції".

 

Побачити проект можна до 30 березня 2017 року.