Проект Ігоря Гусєва та Іллі Ісупова у Dymchuk Gallery

З 22 травня по 7 липня в Dymchuk Gallery проходитиме виставка двох сучасних українських художників: Іллі Ісупова та Ігоря Гусєва. Цього разу на їхній виставці можна буде побачити живопис та інсталяції, інспіровані нещодавніми подіями в Україні. Ісупов  та Гусєв до останнього зберігають інтригу і в якості своєрідного тизера до виставки пропонують короткий маніфест: «Ніколи не вважали себе революційними художниками. Але довелося жити у часи змін. Залишитися байдужими не змогли».


Біографічна довідка:

 

Ігор Гусєв - український художник, поет, автор перформансів, фільмів, об'єктів та інсталяцій, учасник та організатор мистецьких акцій, лідер руху Арт-рейдерів, засновник андерґраундної галереї «Норма». Народився в 1970 році в Одесі. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Грекова. Постійний учасник великих виставкових проектів («Рестарт», «Космічна Одіссея», «Незалежні», «20 років присутності»). Твори художника були представлені на аукціонах Sotheby's, Phillips De Pury та інших.

 

Ілля Ісупов - український графік, художник, відеохудожник. Народився в місті Васильків в 1971 році. Закінчив художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка. Член Національної Спілки Художників України з 1999 року. Учасник численних виставок в Україні та за кордоном. Твори Іллі зберігаються в приватних колекціях і галереях України, Німеччини, Італії, Іспанії, Росії та Японії. Художник живе та працює в Києві.

 

Ігор Гусєв. Лицарі революції 4. 2014