Проект Павла Ковача у Боттега Галерея

16 травня о 19:00 у Боттега Галереї відкриється персональний проект Павла Ковача старшого «Анатомія абсурду».

 

У рамках виставки автор представить серію живописних робіт, поєднаних з інсталяціями реді-мейд та об’єктами. На ідею створення виставки художника надихнув твір знакового представника французької поезії XIX століття Лотреамона, передвісника символізму та сюрреалізму.

 

Автор використовує художній досвід авангардних течій початку минулого сторіччя для того, щоб по-новому відкрити для себе буденні об’єкти навколо нас: «Символізм об'єктів варіюється залежно від виду об’єкта, що розглядається. Але кожен об'єкт складається з матеріальної структури, а також із пов’язаних з ним підсвідомих складових, які, забуті та пригнічені, повинні бути вивільненими й проявленими в новому об’єкті-посереднику, що дозволить глядачеві сприймати їх у формі, відмінній від оригіналу».  

 

Магістральною лінією проекту для Павла Ковача старшого є зображення предметів загального вжитку так, наче вони є творами мистецтва. Так, століття потому, український митець продовжує практики дадаїстів, переосмислюючи їх у контексті сучасності. 

 

 

Павло Ковач. Анатомія абсурду